Новини
Непедівський ліцей Глуховецької селищної ради
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб: Непедівський ліцей Глуховецької селищної ради, 22123, Вінницька обл., Хмільницький р-н, село Непедівка вулиця Гагаріна 23, код ЄДРПОУ: 23059349.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (природний газ)).
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями UA-2024-09-23-008343-a Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 200302,07 грн.
Визначення потреби здійснюється на підставі аналізу фактичного використання природного газу для забезпечення діяльності Непедівського ліцею Глуховецької селищної ради за календарний (попередній бюджетний період) 2023 рік.
Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі з урахуванням пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (зі змінами і доповненнями) № 812 від 19 липня 2022 року (далі — Положення), з урахуванням змін внесених Постановою від 23.08.2024 року за № 957 яким визначено обсяг та умови виконання спеціальних обов’язків, що покладаються на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі — спеціальні обов’язки), зокрема для забезпечення стабільності, належної якості та доступності природного газу, підтримання належного рівня безпеки його постачання споживачам без загрози першочерговій цілі створення повноцінного ринку природного газу, заснованого на засадах вільної конкуренції з дотриманням принципів пропорційності, прозорості та недискримінації.
Відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення, такі спеціальні обов’язки покладено на ТОВ «Газопостачальна компанія „Нафтогаз Трейдинг“» щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами відповідно до Бюджетного кодексу України / закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та / або державні установи тощо) / закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та / або комунальні установи, та / або спільні комунальні підприємства тощо) (далі — бюджетні установи) на умовах, передбачених пунктом 6 цього Положення.
Пунктом 6 Положення визначено, що ТОВ «Газопостачальна компанія „Нафтогаз Трейдинг“» може постачати з 1 вересня 2022 р. по 30 квітня 2025 р. (включно) природний газ бюджетним установам за ціною, що становить ціна природного газу за 1000 куб. м з ПДВ – 16 553,89 грн. ( Ціна природного газу за 1000 куб. м газу без ПДВ - 13 658,33 грн., крім того податок на додану вартість за ставкою 20%,ціна природного газу за 1000 куб. м з ПДВ – 16 390,00 грн; крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи – 124,16 грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді 3 на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн., крім того ПДВ 20% - 27,315 грн., всього з ПДВ – 163,89 грн. за 1000 куб. м. Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед, становить 16 553,89 грн.).
Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 2 розділу 1 Бюджетного кодексу України бюджетні установи — це органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації, створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок, відповідно, державного бюджету чи місцевого бюджету. Бюджетні установи є неприбутковими. Тож, замовник має право отримувати природний газ за найбільш економічно вигідною ціною 16 553,89 з ПДВ (ціна за 1 тис. куб. м природного газу, яку пропонує ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг») Визначення обсягу предмета закупівлі визначено аналізом споживання (річного та місячного) природного газу за період з 01.10.2023 по 31.12.2023. Згідно з викладеним вище, згідно із Законом та потребами Замовника, очікувана вартість предмета закупівлі розрахована таким чином: (12,100 тис. куб. м (обсяг) * 16 553,89 грн з ПДВ (ціна за 1 тис. куб. м природного газу, яку пропонує ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»))
Постачальник природного газу повинен забезпечити поставку на об’єкт замовника Непедівський ліцей Глуховецької селищної ради, 22123, Вінницька обл., Хмільницький р-н, село Непедівка вулиця Гагаріна 23, який підключений до місцевих розподільчих мереж відповідно до вимог Кодексу розподільчих систем, технічні та якісні характеристики якої повинні відповідати нормам чинного на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.
Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — до 31.12.2024 року включно.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання товару, зокрема, Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 (далі — Закон № 329-VIII), Правилам постачання природного газу, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2496, Кодексу газотранспортної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2493 (далі — Кодекс № 2493), Кодексу газорозподільної системи, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 № 2494 (далі — Кодекс № 2494), іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону № 329-VIII.
Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається замовнику на межі балансової належності, повинен відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально побутового призначення. Технічні умови», вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості. Фізико-хімічні показники (ФХП) природного газу, який постачається замовнику, повинен відповідати параметрам, положенням Кодексу № 2493, Кодексу № 2494.
Закупівля здійснюється відповідно до необхідних обсягів на 2024 рік.
ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області
Основи здорового харчування школярів
Харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою.
Забезпечення харчуванням дітей в школах - це дотримання норм та фізіологічних потреб в основних харчових речовинах і енергії.
Харчування дітей має бути здоровим і збалансованим.
Для цього слід:
- акцентувати увагу на овочах і бобових - вони мають бути основою раціону;
- стежити, щоби дитина щодня їла фрукти та ягоди, молочні та кисломолочні продукти, у невеликих порціях - цільнозернові продукти, насіння та горіхи;
- упродовж тижня готувати рибу (2-3 рази на тиждень) і м’ясо (переважно птиці і кролика);
- мінімізувати кількість солі та цукру;
- використовувати корисні олії (оливкова, кукурудзяна, лляна, гарбузова, горіхова);
- стежити за водним балансом школяра: дитина має отримувати достатньо рідини і пити не за графіком, а орієнтуючись на відчуття спраги.
Важливим є заохочення дитини до здорового харчування, а саме:
- привчати дітей до різних смаків;
- щоби звикнути до нових продуктів, дітям інколи потрібно скуштувати їх 7-12 разів;
- не змушувати дітей їсти овочі - зробити так, щоб овочі завжди були доступними, і діти бачили, що ви самі це їсте;
- не “маскувати” овочі в стравах - діти мають їсти корисні продукти свідомо;
- їсти разом та без телевізора.
Діти, які харчуються разом зі своєю сім'єю, як правило, їдять більш здорову їжу. Вживання їжі перед телевізором сприяє вибору менш безпечних та корисних продуктів.
- Встановити регулярний режим харчування.
Це стосується як сніданку, обіду та вечері, так і проміжних перекусів.
- Не використовувати їжу як нагороду чи покарання.
Це не сприяє здоровим харчовим звичкам.
- Слідкувати, щоб дитина пила достатньо води.
Кількість води, рекомендована для споживання дітям, залежить від багатьох факторів - рівня фізичної активності, температури повітря тощо. Головний орієнтир - почуття спраги у дитини. Водночас дітям слід нагадувати про пиття, тому що вони погано розрізняють сигнали тіла про спрагу.
Денну норму води дитина може отримати не тільки споживаючи воду, але і з харчових продуктів.
- Обмежувати їжу з великою кількістю калорій, жиру, цукру та солі й пропонувати альтернативу у вигляді свіжих та сухих фруктів, десертів на основі горіхів, сиру, несолодких йогуртів, узварів та смузі.
- Будьте прикладом для своїх дітей.
Пам’ятайте, якщо хочете заохотити дитину їсти здорову їжу, то і самі маєте харчуватись правильно.
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі Мультимедійного обладнання
розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб: Непедівський ліцей Глуховецької селищної ради, 22123, Вінницька обл., Хмільницький р-н, село Непедівка вулиця Гагаріна 23, код ЄДРПОУ: 23059349.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 – 32320000-6 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями UA-2024-08-13-006388-a Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі на 2024 рік сформована на підставі «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства за №275 від 18.02.2020 року. На підставі даних отриманих з комерційних пропозицій вартість комплекту мультимедійного обладнання становить від - 179100,00 грн. до 198300,00 грн.
З урахуванням виділених кошторисних призначень та ринкових цін на мультимедійне обладнання, очікувана вартість предмета закупівлі становить 179468,00 грн.
Термін постачання — з дати укладання договору по 30.11.2024р.. Предмет договору підлягає доставці за адресою 22123, Вінницька обл., Хмільницький р-н, село Непедівка вулиця Гагаріна 23
Поставка товару здійснюється в упаковці, придатній для його транспортування і такій, що відповідає встановленим в Україні стандартам або технічним умовам, і забезпечує за умови належного поводження з вантажем захищеність предмету закупівлі під час транспортування і збереження.
Обґрунтування технічних характеристик.
№ з/п Назва товару К-сть Технічні характеристики
1 Мультимедійне обладнання (комплект) 3 шт. У СКЛАДІ
1 Інтерактивна дошка
Характеристика:
Інфрачервона, дошка прямої проекції з можливістю настінного кріплення з спеціалізованим програмним забезпеченням.
Діагональ не менше 75 дюймів з можливістю одночасної роботи щонайменше 10 користувачів на всій поверхні дошки без поділу робочої області незалежно один від одного.
Можливість працювати з дошкою (малювати, керувати програмами без обмежень) будь-яким предметом, який не повинен мати елементів живлення, пальцем, долонею також для письма на ній маркерами на водній основі.
Діагональ активної частини поверхні із гарячими клавішами не менше 75 дюймів
Діагональ проєкційної частини не менше 75 дюймів
Роздільна здатність: не менше 32768x32768
Співвідношення сторін: не менше 4: 3
«Гарячі» клавіші не менше: 23 клавіш з обох боків
Час реакції не більше: 5мс.
Точність не менше +/-1мм
Матеріал поверхні металева, білого кольору, тверда зносостійка зі спеціальним антиблисковим покриттям, стійким до ушкоджень та керамічним напиленням
Живлення:
USB інтерфейс з кабелем живлення не менше 6м в комплекті
Споживанні електроенергії не більше: 70 mA (USB)
Комплектація:
Комплект кабелів, шнурів та матеріалів, необхідних для підключення інтерактивної дошки.
Гарантійний термін: на інтерактивну дошку 36 міс.
2. Мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом
Зображення:
Технологія відображення не гірше DLP™
Розширення XGA не менше (1024x768) або WXGA 1280*800 пікселів
Яскравість не менше 3 500 лмн
Контрастність не менше 20 000:1
Підтримка функції 3D
Співвідношення сторін не менше 4:3
Сумісне співвідношення розмірів не менше 16:9
Коефіцієнт фокусування проектора не менше 0.617 (1955.80 mm@970 mm)
Максимальна вертикальна синхронізація не менше 120 Гц
Максимальна горизонтальна синхронізація не менше 100 кГц
Мінімальна вертикальна синхронізація не менше 24 Гц
Мінімальна горизонтальна синхронізація не менше 15 кГц
Підтримувані кольори не менше 1,07 мільярда кольорів (30 біт)
Характеристики лампи:
Джерело світла Лампа
Тип лампи, не менше Вт 220
Термін служби лампи в нормальному режимі не менше 5000 годин
Термін служби лампи в економному режимі не менше 6000 годин
Ресурс лампи в режимі ExtremeEco не менше 10000 годин
Загальне:
Рівень шуму (звичайний) не більше 32дБ
Рівень шуму (макс.) не більше 24дБ
Технічні відомості:
Метод проектування не менше фронтальне, задне, стеля та задній стельовий
Сумісність із відео не менше NTSC, PAL, SECAM, HDTV, EDTV, SDTV
Сумісність із комп'ютером не менше Windows PC, Mac PC
Комплектація:
Не менше шнур живлення, пульт дистанційного керування, батарейки, посібник з експлуатації, карта безпеки, VGA-кабель
Гарантійний строк на проєктор не менше 36 місяців
3 Базове програмне забезпечення для інтерактивної дошки та мультимедійного проєктора
Характеристика:
Спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення яке створено спільно з експертами провідних університетів, має інтерфейс українською мовою. Розраховане для створення, перегляду, програвання інтерактивного навчального контенту, а також має вбудовану бібліотеку 3D моделей навчального призначення для друку на 3D принтері.
Після встановлення та активації програмне забезпечення повинно працювати без підключення до мережі Інтернет. Програмне забезпечення повинно обов’язково мати:
- вбудовану відео інструкцію яка містить відеороліки з демонстрації функціональних можливостей програмного забезпечення (на підтвердження надати скріншот);
- контент, представлений у програмі повинен бути викладений українською мовою (на підтвердження надати скріншот);
- бібліотеки навчального контенту повинні бути згруповані наступним чином: біологія тварин, геометрія, геологія, біологія рослин, біологія людини;
- функцию доповненої реальності з можливістю запису фото та відео (на підтвердження надати скріншот);
- наявність, функції глибокого збільшення, що дозволяє переглядати моделі на рівні мікроскопа (на підтвердження надати скріншот);
- детальний опис складних понять, процесів, природних, хімічних, фізичних явищ та процесів з використанням 3D-моделі (на підтвердження надати скріншот принаймні одного явища або процеса);
- наявність можливості перевірки знань учнів, під час викладання, за допомогою функції “сліпої карти” яка прибирає назви складових частин 3D моделі;
- наявність можливості відображення складових частин 3D моделей двома мовами на вибір вчителя (на підтвердження надати скріншот);
- наявність можливості синхронізації спеціалізованого програмного забезпечення із Microsoft Office та Microsoft PowerPoint для використання контенту програмного забезпечення у презентаціях;
- наявність вбудованного розділу з 3D моделями навчального призначення для друку на 3D принтері.
Для підтвердження функціональності та всіх вище перелічених характеристик надати посилання для завантаження пробної версії спеціалізованого програмного забезпечення та посилання на офіційний сайт розробника програмного забезпечення.
4. Акустична система зовнішня або вбудована в проєктор
Акустична система зовнішня або вбудована в проектор потужність не меньше 10 Вт.
Закупівля здійснюється відповідно до виділених кошторисних призначень та необхідних обсягів на 2024 рік.
Санітарно-гігієнічні вимоги щодо організації навчального процесу
З метою своєчасної та якісної підготовки закладів до роботи у новому навчальному році, Хмільницьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області надає основні вимоги щодо організації навчального процесу:
- територія закладу має бути огороджена та благоустроєна, зачищена від листя, дикорослих грибів, трави, має бути здійснене обрізання гілок дерев та кущів. Майданчики у дошкільних навчальних закладах та для учнів 1-4 класів обладнуються тіньовими навісами або альтанками;
- на території закладу освіти не повинно бути бездомних тварин;
- стаціонарне фізкультурно-спортивне та ігрове обладнання повинно бути безпечним для здоров’я та життя користувачів;
- пісочниці на групових майданчиках повинні бути огороджені бортиками. Заміна піску проводиться не рідше одного разу на рік. Дослідження піску на я/г проводиться два рази на рік у теплу пору з квітня по жовтень;
- конструкції покрівель повинні бути забезпечені системою зливостоку;
- ганок будівлі закладу середньої освіти повинен мати безпечне неслизьке покриття з рельєфним маркуванням, зручні поручні вздовж сходів та облаштований пандусом. Для очищення взуття від бруду перед входом у заклад освіти повинні бути встановлені скребачки, решітки;
- стіни та стеля усіх приміщень закладів освіти повинні бути без щілин, тріщин, деформацій, ознак ураження грибком;
- обладнання, устаткування, технічні засоби навчання повинні бути справними безпечними для здоров’я дітей. Має бути здійснене кольорове маркування меблів у відповідності до зросту дітей;
- для прання, сушіння та прасування білизни, рушників тощо у дошкільних навчальних закладах передбачаються відповідні приміщення. Прання та прасування особистих речей персоналу у дошкільному навчальному закладі забороняються;
- в ДНЗ приймальні та роздягальні групових (житлових) осередків для дітей раннього віку бажано обладнувати шафами для одягу дітей та персоналу, лавами;
- для контролю теплового режиму в групових осередках ДНЗ кімнатні термометри мають бути розміщені на внутрішній поверхні кожного приміщення, де перебувають діти, на рівні 0,8-1,2 м від підлоги залежно від зросту дітей;
- кожне спальне місце в ДНЗ забезпечується необхідними постільними речами, матрацом, подушкою, двома ковдрами (для холодного та теплого періоду року), трьома комплектами постільної білизни, двома чохлами на матрац, покривалом. Постільна білизна повинна бути промаркованою (з ножного краю);
- для захисту від прямих променів сонця, запобігання перегріванню приміщень, у яких перебувають діти, необхідно передбачати жалюзі, козирки, штори або інші види захисту (але не повинні зменшувати рівень природного освітлення та інсоляції);
- у закладах середньої освіти необхідно передбачити внутрішні санітарні вузли з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води з облаштуванням диспенсерів з паперовими рушниками (або електрорушників) та рідкого мила. В туалетних кабінах на відстані 0,1 м від підлоги встановлюють непрозорі двері висотою не менше 1,5 м із замком, що замикається з середини. Кабіни відгороджують одна від іншої непрозорими стінками висотою не менше 1,75 м на відстані 0,1 м від підлоги. Слід передбачати спеціально обладнану кабіну для використання її особами з інвалідністю, у тому числі тими, що пересуваються на кріслах колісних, за допомогою милиць чи інших засобів;
- в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) проводиться один раз на рік обробка постільних речей методом сухої хімічної чистки або у дезінфекційній камері;
- в ДНЗ для дезінфекції м’яконабивних іграшок забезпечити наявність бактерицидних ламп;
- організований та проведений лабораторний контроль показників мікроклімату (не менше 6 вимірювань) та концентрації CO2, CO, який проводиться не рідше двох разів на рік. Лабораторний контроль рівня освітленості у закладах освіти не рідше двох разів на рік (не менше 4 точок у 3-5 приміщеннях), один з яких проводиться в листопаді чи грудні;
- вода питна, що постачається у заклади освіти, повинна відповідати вимогам, для цього організовується та проводяться лабораторні дослідження води на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10. Холодною і гарячою проточною водою повинні бути забезпечені групові (житлові) осередки, їдальня, буфетні, медичні приміщення, пральня, ванно-душові, туалетні кімнати з установленням кранів-змішувачів;
- організація питного режиму повинна сприяти оптимальному задоволенню потреб дітей у безпечній та якісній воді. Кожна дитина за потреби повинна отримати кип’ячену або фасовану воду в індивідуальній чашці, або індивідуальному посуді;
- усі заклади освіти повинні бути укомплектовані кваліфікованими кадрами середніх медичних працівників. У випадку відсутності у закладі середньої освіти медичного працівника засновник (засновники) укладає договір з закладом охорони здоров’я або фізичними особами-підприємцями, які провадять господарську діяльність з медичної практики (сестринська справа, педіатрія, сімейна медицина) про медичне обслуговування учнів;
- виробничі приміщення харчоблоку, технологічне обладнання та його розміщення повинні відповідати вимогам санітарного законодавства, бути справним та в достатній кількості;
- для дотримання правил особистої гігієни учнями в приміщенні їдальні або перед ним встановлюються умивальники із розрахунку один на 40 місць. Поряд з умивальниками встановлюються диспенсери з рідким милом та паперовими рушниками;
- столовий та кухонний посуд має бути в достатній кількості та в задовільному санітарному стані. Забороняється використовувати пощерблений, емальований, алюмінієвий столовий посуд і пластмасовий столовий посуд багаторазового використання;
- працівники їдалень (харчоблоків), буфетів повинні бути забезпечені санітарним і спеціальним одягом та необхідними умовами для дотримання правил особистої гігієни. До санітарного одягу відносяться халати, фартухи з тканини для отримання та видачі їжі, хустки, ковпаки, фартух з полімерних матеріалів для миття посуду, до спеціального - халати темного кольору, гумові рукавички, гумове взуття. Маркований санітарний одяг необхідно зберігати на вішаку (у шафі) у приміщенні для персоналу їдальні (харчоблоку);
- санітарний одяг помічників вихователів необхідно зберігати на вішалці поруч з буфетною. Для персоналу повинно бути не менше 3 комплектів санітарного одягу на одного працівника;
- спеціальний одяг для прибирання приміщень групових (житлових) осередків і туалетів необхідно маркувати, використовувати за призначенням і зберігати окремо, так само, як інвентар для прибирання (відра, швабри, серветки). В туалетних кімнатах або в інших господарських приміщеннях повинні бути господарські шафи для зберігання інвентарю для прибирання, спеціального одягу тощо;
- приготування готових страв має здійснюватись з дотриманням процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), НАССР має бути розроблений та впроваджений;
- Визначити постачальників харчових продуктів та затвердити графіки постачання продуктів. Розробити та затвердити графіки харчування;
- розробити та погодити з органами Держпродспоживслужби примірне чотиритижневе сезонного меню, розробити та затвердити технологічні картки для приготування страв у відповідності до меню;
- організувати ведення документації з організації харчування у відповідності до вимог чинного законодавства;
- всі працівники закладу мають мати ОМК з пройденим медичним оглядом та допуском до роботи;
- забезпечення в повному обсязі миючими та дезінфікуючими засобами. Працівники, що відповідають за дезінфекцію мають бути забезпечені ЗІЗ та володіти правилами застосування дезінфікуючих засобів.
Діти – найцінніший ресурс людства. Бережіть їх та себе!
ПРОТОКОЛ № 8
засідання педагогічної ради
Непедівського ліцею Глуховецької селищної ради
07.05.2024 с. Непедівка
Голова педагогічної ради: Василь Лисюк
Секретар педагогічної ради: Ірина Акуленко
Всього членів педагогічної ради: 36
Присутні: 25
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (В.Лисюк, директор ліцею)
1. СЛУХАЛИ:
Василь Лисюк ознайомив присутніх з наказом МОН України від 22 березня 2024 року № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2024 році (11 клас)» з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи).
ВИСТУПИЛИ:
1. Володимир Войтюк, учитель історії Непедівського ліцею, запропонував обрати:
- «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти Васильків І.Д., Сіромський Р.Б., Островський В.В.; в альтернативі - Полянський П.Б., Щупак І.Я.;
- «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти Власов В.С., Кульчицький С.В., Панарін О.С.; в альтернативі - Хлібовська Г.М., Крижановська М.Є., Наумчук О.В.; Галімов А.А., Гісем О.В., Мартинюк О.О.
УХВАЛИЛИ:
1. Схвалити вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників:
- «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти Васильків І.Д., Сіромський Р.Б., Островський В.В.; в альтернативі - Полянський П.Б., Щупак І.Я.;
- «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти Власов В.С., Кульчицький С.В., Панарін О.С.; в альтернативі - Хлібовська Г.М., Крижановська М.Є., Наумчук О.В.; Галімов А.А., Гісем О.В., Мартинюк О.О.
2. Здійснити замовлення підручників для 11 класу у програмі «КУРС: Школа» системі «ІСУО» в кількості 7 екземплярів кожного найменування.
Голова педагогічної ради__________________________ Василь ЛИСЮК
Секретар педагогічної ради________________________ Ірина А
Інформація про правила прийому до закладу освіти розміщена на нашому сайті в рубриці "Все про освітній процес" - "прозорість та інформаційна відкритість закладу" - "Правила прийому до закладу/1 класу"
9 лютого 2024 року в Непедівському ліцеї відбулася зустріч учнів 8-11 класів з Миколою Дзюбою (майором поліції ПОГ СВГ ВП№ 2), Олександром Чернихевичем (інспектором з ЮП СВГ ВП № 2) та Іриною Садовою, психологом КУ "Центр надання соціальних послуг" Глуховецької селищної ради. Наші гості відверто говорили з учнями про булінг, кібербулінг, шкіливі звички та відповідальність неповнолітніх за свої вчинки.